LKKRF - Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija

Pasaulio jaunimo ir veteranų čempionatas' 2017

Savaitgalį (lapkričio 10-12 d.) Rumunijoje (Bistrita) vyko pasaulio jaunimo ir veteranų čempionatas (IFBB), kuriame dalyvavo 540 sportininkų iš 55 šalių. Bendroje čempionato įskaitoje Lietuva jaunimo amžiaus sportininkų reitinge užėmė aštuntą vietą. Lietuviai iškovojo 3 medalius – Vilius Sosnovskis (Vilniaus „Dubinas team“) buvo pirmas jaunimo kultūrizmo -75 kg kategorijoje, Tomas Kairys (Marijampolės „Tauras“) užėmė antrą vieta jaunimo klasikinio kultūrizmo kategorijoje, bronzą pelnė Rolandas Žeimys (Kauno „R. Žeimio sporto klubas“) veteranų klasikinio kultūrizmo kategorijoje.

Peržiūros: 66

Skaityti daugiau...

Pasiruošimas natūralaus kultūrizmo varžyboms

Skaityti daugiau...Pasaulyje sparčiai auga taip vadinamo „natūralaus kultūrizmo“ populiarumas. „Natūralus kultūrizmas“ suprantamas, kaip kultūrizmo šaka, kurioje nėra vartojami sporte draudžiami preparatai ir substancijos. Straipsnyje pateikiama medžiaga apie mitybą ir maisto papildus ruošiantis tokioms varžyboms. Straipsnis išsamiai pateikiamas ČIA

Peržiūros: 30

Pasaulio vyrų čempionatas' 2017

Skaityti daugiau... Lapkričio 2-6 dienomis Benidorme, Ispanijoje vyko Pasaulio vyrų čempionatas (IFBB). Lietuvai atstovavo trys sportininkai. Edgaras Gladas (kultūrizmas -75 kg, Marijampolės „Tauras“) ir Lukas Galdikas (vyrų figūra +182 cm) iškovojo šeštas vietas. Linas Petraitis (vyrų figūra -182 cm, abu – Kauno „Kūno kultas“) užėmė devintą vietą.

Peržiūros: 55

Grand Prix PEPA 2017

Skaityti daugiau...Savaitgalį Opavoje, Čekijoje vyko tradicinis tarptautinis turnyras "GP Pepa" (IFBB), kuriame lietuviai iškovojo penkis medalius: geriausiai pasirodė Tomas Kairys, laimėjęs jaunimo kultūrizmo kategorijoje ir iškovojęs sidabro medalį klasikinio kultūrizmo kategorijoje. Sidabro medalį taip pat laimėjo Edgaras Gladas kultūrizmo iki 80 kg kategorijoje (abu - Marijampolės "Tauras").  Trečią sidabro medalį iškovojo Diana Stankejeva (Šilutės "Oazis") bikini kategorijoje. Bronza pasipuošė Rolandas Žeimys (Kauno " R. Žeimio sporto klubas") veteranų kultūrizmo kategorijoje, o kultūrizmo iki 80 kg kategorijoje jis buvo ketvirtas.

Peržiūros: 115

27-oji Arimex Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurė

Skaityti daugiau...Spalio 21 d. Jonavoje vyko IFBB kultūrizmo ir fitneso varžybos – „27-oji Arimex Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurė“. Dalyviai varžėsi dvidešimt vienoje kategorijoje. Pagrindiniais laureatais tapo absoliučių čempionų titulus iškovoję jaunimo amžiaus grupėje Indrė Balevičiūtė ir Tomas Kairys (abu – Marijampolės „Tauras“), suaugusiųjų – Marta Alešiūnaitė (Kauno „Lokiai“), kuri buvo pripažinta absoliučia moterų kūno fitneso kategorijos nugalėtoja, Diana Stankejeva, laimėjusi moterų bikini fitneso kategorijos absoliučios nugalėtojos titulą (Šilutės „Oazis“) ir Edgaras Gladas („Tauras“) triumfavęs kultūrizmo absoliučioje kategorijoje.