LKKRF - Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija

Lietuvos čempionatas ir jaunimo pirmenybės

LKF Emblema Savaitgalį, balandžio 21 d. Tauragėje vyko IFBB Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionatas bei pirmenybės, kuriose varžėsi beveik 200 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų. Absoliučiais Lietuvos čempionais tapo Vita Lenkauskaitė (kūno fitnesas), kuri buvo apdovanota R. Kalinausko prizu „Už didžiausią pažangą“, Ramona Žiauberytė (bikini), Arūnas Vandys (kultūrizmas, visi – Šiaulių „Fit House“) ir Renatas Suleimanovas (vyrų figūra, Marijampolės „Tauras“). Absoliučiais jaunimo pirmenybių nugalėtojais pripažinti Kristina Chilčenkaitė („Tauras“) ir Arthur Mileris (Šilutės „Oazis“). 

LIETUVOS ČEMPIONATO PROTOKOLAI             JAUNIMO PIRMENYBIŲ PROTOKOLAI 

  Lietuvos čempionato vaizdo įrašas                 Jaunimo pirmenybių vaizdo įrašas  

Nugalėtojais ir prizininkais pirmenybėse atskirose kategorijose tapo:

Jaunučių merginų iki 16 m. kūno fitnesas

  1. Gabrielė Kijauskaitė (Raudondvario „Donny gym“)
  2. Emilė Stankaitytė (Naujosios Akmenės „Partinisgym“)

Jaunių merginų iki 18 m. kūno fitnesas

  1. Ligita Radzevičiūtė (Jurbarko „Progresas“)
  2. Aleksandra Dzemidovič (Vilniaus „Fitness LT“)

Jaunučių vaikinų iki 16 m. kultūrizmas

  1. Vilius Bartišius („Tauras“)

Jaunių vaikinų iki 18 m. kultūrizmas

  1. Karolis  Linkevicius (Šiaulių „Gylys“)
  2. Deividas Bosas („Tauras“)
  3. Mindaugas Rimkus („Partinisgym“)

„Fit model“  vyrai

  1. Deividas Bagdonas („Tauras“)

Jaunimo merginų iki 23 m. kūno fitnesas

  1. Kristina Chilčenkaitė („Tauras“)
  2. Ligita Simanavičiūtė (Kauno „Didysis Grifas“)

Jaunimo merginų iki 23 m. bikini

  1. Neda Silkinytė (Vilniaus „Dubinas team“)
  2. Skaistė Danilevičiūtė („Dubinas team“)
  3. Viktorija Sadovskaja (Vilniaus „Star gym“)

Jaunimo vaikinų iki 23 m. figūra

  1. Tadas Mekas („Dubinas team“)
  2. Edvinas Malyševas (Vilniaus „Ultimate gym“)
  3. Domantas Poliakovas (Kauno „Heraklėja“)

Jaunimo vaikinų iki 23 m. klasikinis kultūrizmas

  1. Robertas  Balčiūnas („Gylys“)
  2. Aleksej Grigorjev („Progresas“)
  3. Gabrielius Serva („Gylys“)

Moterų naujokių bikini

  1. Kamilė Račkelytė (Kauno „Pegasas“)
  2. Julija Ivanauskienė („Dubinas team“)
  3. Deimantė Grušaitė („Fit House“)

Jaunimo vaikinų iki 23 m.kultūrizmas

  1. Arthur Mileris („Oazis“)
  2. Karolis Dabrišius (Kauno „Lokiai“)
  3. Arminas Kurmauskas (Kauno „Lokiai“)

Moterų naujokių kūno fitnesas

  1. Giedrė Isodaitė („Oazis“)
  2. Laura Maslauskienė (Kauno „R. Žeimio sporto klubas“)
  3. Ema Burevičienė („Tauras“)

Vyrų naujokų kultūrizmas

  1. Karolis Medvikas (Kauno „Team Kūno Kultas“)
  2. Edvinas Maksimovas („Tauras“)
  3. Mindaugas Poderys (Kauno „Fit Club“)

Moterų „Fit model“

  1. Akvilė Judzinskytė („Fitness LT“)
  2. Julija Artiomova („Fitness LT“)
  3. Diana Macickaitė („Fitness LT“)

Geriausiais treneriais ir klubais pirmenybėse buvo prižinti Marijampolės „Tauras“ ir Rinaldas Česnaitis – pirma vieta, Vilniaus „Fitness LT“ ir Tomas Petrokas – antra vieta, Vilniaus „Dubinas team“ ir Deividas Dubinas, Kristina Narbutaitytė – trečia vieta.

Nugalėtojais ir prizininkais čempionate atskirose kategorijose tapo:

Vyrų veteranų kultūrizmas

  1. Arūnas Vandys („Fit House“)
  2. Rolandas Žeimys („R. Žeimio sporto klubas“)
  3. Arūnas Vaikšnoras („Tauras“)

Moterų bikini -166 cm

  1. Sandra Kazlauskienė („Fit House“)
  2. Anastasija Sidorevič („Fitness LT“)
  3. Brigita Sredzinskaitė (Kauno „Power team gym“)

Vyrų  kultūrizmas iki 85kg

  1. Egidijus Letkauskas („Tauras“)
  2. Rolandas Žeimys („R. Žeimio sporto klubas“)
  3. Marius Kasparavičius („Team Kūno Kultas“)

Moterų bikini + 166 cm

  1. Ramona Žiauberytė („Fit House“)
  2. Greta Jakaitytė („Oazis“)
  3. Asta Kočėnaitė („Fit House“)

Vyrų  kultūrizmas iki 95 kg

  1. Ramūnas Rimidys („Power team gym“)
  2. Gražvydas Grubas („Team Kūno Kultas“)
  3. Tomas Bendoraitis („Tauras“)

„Wellness“

  1. Goda Randakevičiūtė (Vilniaus „D‘Atlantis“)
  2. Ilona Miknienė („Fit House“)
  3. Neringa Gorelė („Tauras“)

Vyrų  kultūrizmas virš 95 kg

  1. Tomas Kudelis („Lokiai“)
  2. Piotr Ševčenko („D‘Atlantis“)
  3. Mileris Arthur („Oazis“)

Vyrų klasikinis kultūrizmas iki 180 cm

  1. Nerijus Tamošaitis („Progresas“)
  2. Deividas Gūžys („Tauras“)
  3. Vitalijus Smackis („Tauras“)

Moterų kūno fitnesas

  1. Vita Lenkauskaitė („Fit House“)
  2. Daiva Andzelienė (Marijampolės „Kultūrizmas“)
  3. Virginija Kaminska (VKKRKS)

Vyrų klasikinis kultūrizmas virš 180 cm

  1. Ričardas Ramanauskas („Progresas“)
  2. Gedvydas Norkevičius („Tauras“)
  3. Tautvydas Tumbrotas (Klaipėdos „Bodypower team“)

Moterų veteranių kūno fitnesas

  1. Edita Kaliūnienė („Progresas“)
  2. Lina Andriulevičiūtė („Donny gym“)
  3. Meilė Bagdonienė („Donny gym“)

Vyrų figūra iki 179 cm

  1. Renatas Suleimanovas („Tauras“)
  2. Regimantas Sinkevičius („Tauras“)
  3. Darius Kirvela („Tauras“)

Moterų figūra

  1. Martyna Binderytė („Tauras“)
  2. Kristina Tamašauskienė („Kultūrizmas“)

Vyrų figūra virš 179 cm

  1. Artūras Zikis („Progresas“)Elonas Penikas („Dubinas team“)
  2. Raimondas Jokubauskas („Dubinas team“)

Mišrios poros

  1. Edita Kaliūnienė ir Nerijus Tamošaitis („Progresas“)
  2. Martyna Binderytė ir Andrius Talačka („Tauras“)

Geriausiais treneriais ir klubais čempionate buvo prižinti Marijampolės „Tauras“ ir Rinaldas Česnaitis – pirma vieta, Jurbarko „Progresas“ ir Arvydas Mickus – antra vieta, Šiaulių „Fit House“ ir Arūnas Vandys – trečia vieta.

Nuotraukų autorius A. Stapčinskas
Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos
Generalinė sekretorė

Kristina Stoliarovienė

 DSC 0047DSC 0267DSC 0349DSC 0353DSC 0388DSC 0552DSC 0870DSC 1121DSC 1189DSC 1216DSC 1275DSC 1344DSC 1388DSC 1432DSC 1505DSC 1548DSC 1708DSC 1717DSC 1832DSC 1845zDSC 1915DSC 2007DSC 2015DSC 2059DSC 2425DSC 8884DSC 9036DSC 9144DSC 9169DSC 9223DSC 9377DSC 9438DSC 9870DSC 9914DSC 9998

© 2014 IFBB.LT. All rights reserved. powered by a.malas

Top Desktop version